Retusz starych zdjęć

Digitalizowanie czyli skanowanie zdjęć, negatywów i slajdów

Skanowanie jest doskonałym pomysłem na prezent dla Twojej rodziny – nic tak bardzo nie łączy bliskich sobie osób jak wspólne wspominanie minionych chwil. 
Skanujemy materiały z każdego okresu. Mogą to być stare zdjęcia sprzed ponad 100 lat oraz zdjęcia z lat 90 tuż przed erą fotografii cyfrowej. W naszej cenie zawarta jest automatyczna korekta kolorów, usuwanie szumu, ziarna i inne jakie daje najnowocześniejszy sprzęt skanujący.
Retusz i renowacja fotografii to bardzo pracochłonna i specjalistyczna usługa. Dla naszych klientów poprawiamy ręcznie wszystko to czego najnowsze technologie poprawić nie mogą. Usuwamy grube rysy, pęknięcia, dorabiamy brakującą część fotografii i wiele więcej.

Kolorowanie zdjęć, to usługa polegająca na nadaniu czarno-białej fotografii podstawowych kolorów. Ta usługa również wymaga czasu i skupienia. Uwzględniamy kolory które mają być na fotografii z Waszych zaleceń.
Skanowanie jest doskonałym pomysłem na prezent dla Twojej rodziny – nic tak bardzo nie łączy bliskich sobie osób jak wspólne wspominanie minionych chwil. 

Archiwizacja starych fotografii pomoże nam zachować bezcenne pamiątki na lata. Co więcej, zapisanie zdjęć do postaci cyfrowej pozwoli mieć je w wielu kopiach zapasowych, podczas gdy oryginalne stare fotografie to zwykle pojedyncze sztuki, które łatwo zgubić lub zniszczyć. Po zeskanowaniu (czyli digitalizacji) zdjęć możemy poprawić ich niedoskonałości, dokonać retuszu, a także odzyskać naturalne barwy kolorowych zdjęć. 

Zapis skanów ma miejsce na różnych rodzajach nośników zazwyczaj klient otrzymuje skany nagrane na markowe płyty CD.

USŁUGI DODATKOWE: 
 
• Usuwanie rys i zadrapań
Opcja dodatkowo płatna, dopłata zależy od stopnia uszkodzeń materiałów
Oferujemy skanowanie slajd w i negatyw w dokumentów, grafik i innych materiałów w nieprzezroczystych w formacie A4 i mniejszym 

Jeśli chcesz zarchiwizować wspomnienia utrwalone na negatywach, slajdach, filmach lub odbitkach, cenisz sobie swój czas, oczekujesz najwyższej jakości w przystępnej cenie, chcesz być pewny, że zlecenie będzie wykonane rzetelnie i terminowo, a powierzony do skanowania materiał będzie traktowany z najwyższą dbałością, nie musisz dalej szukać - trafiłeś idealnie. 

Do swojej pracy podchodzimy z pasją - sami fotografujemy tradycyjnymi technikami i wiemy, jak ważne jest właściwe obchodzenie się z naświetlonymi błonami oraz zdjęciami.